Yaklaşım
 
Garaj İzmir, bir proje tasarlanırken, proje sahibinin şuan kim olduğuna değil, gelecekte kim olacağına odaklanılması gerektiğini savunuyor.  Siz hayalinizdeki projeyi anlatıyorsunuz, Garaj İzmir de bu hayalin gerçekleşmesi adına en iyi tasarımları sunuyor.

Nasıl Çalışıyoruz? 
 
İlk olarak, hayalinizdeki projeyi ve beklentilerinizi detaylı olarak analiz ediyoruz. Çünkü , en iyi sonuçları elde edebilmek için, sizi en iyi şekilde tanıyıp, analiz etmemiz gerekiyor.Fikirlerinizi, beklentilerinizi ve hayalinizdeki projeyi anladığımızda,size daha etkili çözüm önerileri sunuyoruz.
 
Lokasyon ve mekan incelemesinden sonra, genel bir plan veya global bir taslak çizerek projemize başlıyoruz.Projenizi yapısı ve  karakteristik özelliklerine göre bölümlere ayırıyoruz. Daha sonra alanlara göre metrekareleri hesaplıyoruz. Siz bu genel planı onayladıktan sonra, detayları da içeren yerleşim planı çiziyoruz. 
 
Hayalinizi gerçek boyutlarda hissedebilmeniz için üç boyutlu tasarımlara başlıyoruz. Orijinal tasarım konseptleri oluştururken, alt yapıdaki havalandırma,akustik, mekanik vb. kriterleri de kapsayan en uygun ve fonksiyonel çözümleri sunuyoruz. Siz bu görselleri onayladıktan sonra,projenin uygulanabilmesi için gerekli olan taslak çizimleri hazırlayıp, ekiplere aktarıyoruz. 

Proje Yönetimi

 
Projelerin yönetiminde özenli ve A'dan Zye bütün detayları göz önünde bulunduran bir tutum sergiliyoruz. Uygulama aşamasındaki ekiplerle olan ikili diyaloglarımızın hızlı ve akıcı olması,  hayalinizin zamanında ve kusursuz olarak gerçekleşmesinde etkin bir rol oynamaktadır. 
 
Tasarım Alanlarımız

Konut ve Villa 
Otel 
Marina 
Restoran ve Kafe
Kurumsal Mekan (Ofis, mağaza, v.b)