• Osman Gökçe Tosun

  Osman Gökçe Tosun

  Kurucu/Mimar
   
  Konya doğumlu Osman Gökçe TOSUN; İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, 2009 yılı mezunudur. Nitelikli konut tasarımı, ticari mekan tasarımı ve uygulaması konusunda sayısız tecrübeye sahiptir. Gökçe, projenin ilk meyvelerini vermesinden, son evresine kadar kontrolü sağlıyor. Müşterileri dinleyip, projelere onların perspektifinden bakarak, onları analiz ediyor. Bu aşamadan sonra, müşterilerinin beklentilerini kendi deneyimleriyle kombinliyor.Tasarım ve şantiye konusundaki deneyimleri, uygulamadaki hata payını en aza indirgiyor.
   
 • Ece Ursavaş

  Ece Ursavaş

  Kurucu/İç Mimar
   
  Manisa/ Akhisar doğumlu Ece URSAVAŞ, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İç mimarlık bölümü, 2009 yılı mezunudur. Almanya'da Hildesheim kentinde  HAWK Fachhochschule'de iç mimarlık eğitimi almıştır. Ece, müşterilerin yönlendirmeleri dahilinde, benzeri olmayan tasarımlar sunmaktadır. Projenizin potansiyelini en uygun şekilde değerlendirerek, detaylarla optimum sonuçlar elde etmektedir. Şeytanın detaylarda gizli olduğunu bilen bir tasarımcıdır.
   
 • Işılay Güler Tosun

  Işılay Güler Tosun

  Kurucu/İç Mimar
   
  İzmir doğumlu Işılay GÜLER TOSUN, Ankara Bilkent Üniversitesi, İç mimarlık ve çevre tasarımı bölümü, 2013 yılı mezunudur. Işılay, hassasiyet derecesini en yüksek noktada tutarak, orijinal tasarım konseptleri yaratmaktadır. Projenin kimliğini yansıtan kreatif ve uygulanabilir fikirler sunmaktadır. Müşterilerin fikirlerini ve mekanların fonksiyonel gerekliliklerini kombinleyerek etkileyici yaratıcı ve sürdürülebilir mekanlar tasarlamaktadır.
   
 • Tunay ÖZBEK

  Tunay ÖZBEK

  Tasarımcı / İç Mimar

  tunayozbek@garajizmir.com